PKY000596-wheel wrench-01
بستن

آچار چرخ تیبا ساینا

۳۸,۰۰۰ تومان
آچار چرخ مناسب برای تیبا صندوقدار تیبا۲ ساینا و کوییک
PKY000592-car battery-01
بستن

باتری اتمی خودرو (۶۰ امپر)

۵۷۰,۰۰۰ تومان
باتری اتمی خودرو مارک صباباتری مناسب برای تمامی خودروها دارای ۱۸ ماه ضمانت عوامل موثر در طول عمر باتری روش
PKY000589-glass-01
بستن

شیشه آینه ساینا کوییک

۲۴,۰۰۰ تومان
شیشه اینه ساینا و کوییک معمولا در اثر کوچکترین ضربه شیشه اینه شکسته میشه خوشبختانه با وجود شیشه اینه یدک
مه شکن ساینا و کوییک
بستن

مه شکن ساینا و کوییک

۱۳۵,۰۰۰ تومان
مخصوص مدل های ساینا و کوییک
بستن

بلبرینگ چرخ عقب اپکو

۱۷۵,۰۰۰ تومان
بلبرینگ چرخ عقب اپکو Apco
بستن

اتومات استارت عظام

۱۴۵,۰۰۰ تومان
همراه با ویدیو معرفی محصول

خرید و تعویض قطعات و لوازم جانبی کوییک

کوییک ماشینی جمع و جور است که رانندگان تازه کار به راحتی با آن کنار می‌آیند. این خودرو به طور کامل ساخت شرکت سایپا است و قطعات و لوازم یدکی کوییک، در ایران ساخته می‌شود. طراحی ظاهری و بدنه این خودرو می‌تواند مورد توجه افراد زیادی قرار گیرد؛ اما در صورتی که فردی مشکل‌پسند هستید، باز هم می‌توانید به کمک لوازم جانبی، خودرویی شیک‌تر داشته باشید. از طرفی، هر راننده‌ای ممکن است در دوران استفاده از یک خودرو، نیازمند یک سری قطعات و لوازم یدکی شود. خوشبختانه، در بازار امروز که پیدا کردن قطعات بسیاری از خودروها به سختی و با هزینه‌ای بسیار بالا انجام می‌گیرد، کوییک هنوز هم می‌تواند نیاز مشتریان خود را برآورده کند.

لوازم جانبی بدنه خودروی کوییک سایپا

کوییک خودروی تقریبا محکمی است. با این حال ممکن است در تصادفات جاده ای، بدنه آن نیاز به تعویض پیدا کند. همچنین قسمت‌های آسیب پذیر مانند چراغ‌ها، سپر و … جزو قطعات کوییک هستند که بیشترین تقاضا را در بازار خرید قطعات کوییک دارند.

البته همیشه هم این قطعات به علت تصادف یا آسیب دیدن تعویض نمی‌شوند. بلکه در بسیاری از مواقع، رانندگانی که به ظاهر خودروی خود اهمیت ویژه می‌دهند، با تعویض سپر و چراغ‌های جلو و عقب، روکش‌های صندلی و … ظاهر خودرو را جذاب‌تر می‌کنند.

تاثیر تعویض تجهیزات کوییک در سیستم خودرو

به مرور زمان، اصطلاک و عدم توجه راننده به نگهداری کامل از سیستم‌های داخلی خودرو، این بخش نیز دچار مشکل می‌شود و لوازم یدکی کوییک مانند سنسورهای ABS، منیفولد، کیلومتر شمار، تیغه برف پاک کن و … برای این رانندگان جزو اولویت‌های خرید قرار می‌گیرد.

برخی از انواع تجهیزات کوییک مانند فیلترهای هوا، لنت خودرو و … نیز باید به صورت دوره‌ای تعویض شود.

با توجه به کارکرد خودرو، مسافت طی شده توسط آن، وضعیت جاده‌هایی که خودرو در آن رفت و آمد داشته است، زمان تعویض ممکن است متفاوت باشد. البته صاحب خودرو باید دائم این موارد را بررسی کند تا به موقع با تعویض آن از آسیب به سایر قطعات خودرو جلوگیری کند.

خرید قطعات کوییک با کیفیت بالا و اصل

با توجه به مواردی که ذکر شد، لوازم یدکی کوییک، موارد متعددی را شامل می‌شود که هر کدام به بهبود وضعیت و کیفیت خودرو می‌انجامد. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که خرید قطعات کوییک را باید از مراکز معتبر فروش انجام دهید تا قطعات اصل را تهیه کنید.

از طرفی قیمت قطعات کوییک در فروشگاه‌های معتبر، قیمتی مناسب است و هزینه مازاد برای آن پرداخت نمی‌کنید.