PKY000592-car battery-01
بستن

باتری اتمی خودرو (۶۰ امپر)

۵۷۰,۰۰۰ تومان
باتری اتمی خودرو مارک صباباتری مناسب برای تمامی خودروها دارای ۱۸ ماه ضمانت عوامل موثر در طول عمر باتری روش
بستن

یونیت ایربگ پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

تماس بگیرید
مناسب برای مدل های: ,پژو ۲۰۶ تیپ ۲,پژو ۲۰۶ تیپ ۵,پژو ۲۰۷
بستن

آینه بغل ۲۰۶ برقی

۳۶۰,۰۰۰ تومان
آینه جانبی برقی مخصوص خودرو ۲۰۶
بستن

کاسه چرخ عقب ۲۰۶

۱۲۵,۰۰۰ تومان
بستن

کمک فنر جلو راست ۲۰۶

۴۷۵,۰۰۰ تومان
کمک فنر جلو ۲۰۶ سمت راست
بستن

پمپ ترمز پژو ۲۰۶ و ۲۰۷

تماس بگیرید
پمپ ترمز مخصوص مدل های: ,پژو ۲۰۶ تیپ ۲,پژو ۲۰۶ تیپ ۵,پژو ۲۰۷
بستن

آینه بغل ۲۰۶ دستی

۲۵۵,۰۰۰ تومان
آینه جانبی دستی مخصوص خودرو ۲۰۶
بستن

کالیپر ترمز چرخ جلو

۱,۲۵۰,۰۰۰ تومان
کالیبر ترمز چرخ جلو ۲۰۶ و ۲۰۷ رانایی

با قطعات و لوازم یدکی پژو ۲۰۶ آشنا شویم

خودروهای مختلفی در رنج‌های مختلف قیمتی و با کیفیت‌های متفاوت تولید‌ می‌شوند. یکی از عواملی که بر عملکرد خودروها تاثیر‌ می‌گذارد، تعمیر و نگهداری آن است. برای اینکه یک خودرو با بازده بالا و برای مدت زمان طولانی‌‌تری کار کند، لازم است تا قطعات و بخش‌های مختلف آن هر چند وقت یکبار بررسی شده و در صورت نیاز قطعات فرسوده یا آسیب دیده تعویض شوند. همه ی خودروها ممکن است به دلایل مختلفی نیاز به تعمیر داشته باشند.

ممکن است قطعات بر اثر استفاده طولانی مدت فرسوده و خراب شده یا در اثر تصادفات به آنها آسیب رسیده باشد. بنابراین خودروسازها در کنار تولید خودرو، قطعات یدکی مورد نیاز خودرو‌ها را تولید‌ می‌کنند. لوازم یدکی ۲۰۶ و سایر خودروها در صورت نیاز جایگزین قطعات اصلی خودرو‌ می‌شوند تا در صورت بروز هر گونه مشکلی در این قطعات، خودرو تعمیر شده و قابل استفاده باشد. انواع لوازم یدکی پژو ۲۰۶ برای تعمیر و بهبود عملکرد این خودرو تولید شده و در دسترس هستند.

انواع لوازم یدکی ۲۰۶

قطعات پژو ۲۰۶ شامل لوازمی است که مربوط به بخش‌های مختلف خودرو مانند بدنه و قطعات اصلی خودرو، قطعات برقی و الکترونیکی، فضای داخلی خودرو، پیشرانه و شاسی و … است. قیمت قطعات ۲۰۶ با توجه به کیفیت و همچنین اصل یا تقلبی بودن آنها متفاوت است. حجم بالایی از لوازم یدکی ۲۰۶ به علت استفاده زیاد از این خودرو، به صورت تقلبی در بازار موجود بوده و به فروش‌ می‌رسند.

بهتر است هنگام خرید لوازم یدکی ۲۰۶ قطعات اصلی و با کیفیت را تهیه کنید. زیرا کیفیت لوازم یدکی به صورت مستقیم بر عملکرد این خودرو تاثیر‌ می‌گذارد. بنابراین برای اینکه خودروی شما نیاز به تعمیر کمتری داشته باشد و برای مدت زمان طولانی‌‌تری بتوانید از آن با خیال راحت استفاده کنید، در هنگام خرید قطعات ۲۰۶ به اصل بودن کالا و کیفیت بالای آن دقت کنید.

برای اطمینان از خرید  قطعات ۲۰۶ اورجینال و با کیفیت بهتر است خرید خود را از فروشگاه‌های معتبر انجام دهید. قطعات پژو ۲۰۶ در انواع مختلف آن و همچنین با رنج‌های مختلف قیمتی در فروشگاه کارن یدک عرضه‌ می‌شوند. شما‌ می‌توانید انواع لوازم یدکی ۲۰۶  مورد نیاز خودروی خود را در وبسایت ما مشاهده و خریداری کنید.