سبد خرید 0

اصل بودن کالا

یکی از افتخارات مجموعه کارن یدک ضمانت اصل بوذن کالا های موجوذ می باشد . مشتریان می توانند از روش های زیر جهت  اطمینان از اصل بودن کالای خریداری شده اقذام نمایند.ذرصورت اصل نبودن کالا مشتریان تهران تا 48 ساغت و شهرستان تا 4 روز کاری، می توانند کالای خریداری شده را برگشت دهند.

سایپا

 بنابر اين گزارش، مشتريان گروه خودروسازي سايپا براي تشخيص اصالت قطعات يدكي خودروي خود مي‌توانند شماره باركد روي بسته‌بندي را به شماره 50001813 پيامك نمايند تا در كوتاه‌ترين زمان از اصالت قطعه خريداري شده مطمئن شوند همچنین با توجه به هولو گرام مندرج می توان از اصالت کالا اطمینان حاصل کرد.

ويژگي ها هولوگرام

دو بعدي بودن 

اين برچسب داراي دو بعد بوده كه بصورت پس زمينه روي هم قرار گفته كه با جديدترين وسايل اسكن و كپي رنگي قابل كپي برداري نمي باشد.

رمزدار بودن 

بر اثر تابش پرتو ليزر بر روي برچسب هولوگرام رمز داخل آن ( علامت سايپا يدك) مشخص مي شود.

بازي رنگ براثر تابش نور

در اثر تابش نور از زواياي مختلف طيف رنگي متنوعي ايجاد مي شود لذا بازي رنگ بصورت رنگين كمان ديده مي شود.

ضد سرقت بودن 

در هنگام جداسازي برچسب از روي سطح الصاق شده برچسب مخدوش شده و قابل استفاده نمي باشد لذا انتقال و جداسازي برچسب غير ممكن است.

 

ایساکو

شركت (ایساكو) به منظور تامین امنیت و تشخیص اصالت قطعات یدكی اقدام به تدوین طرح ” ظرفیت نظارتی مصرف كننده” نموده كه در این طرح كدهای تصادفی به همراه باركد مخفی (QR (Quick Response Code یا كد پاسخ سریع، بر روی برچسب مشخصات قطعات به منظور شناسایی و پیشگیری از هر گونه جعل و تقلب تعبیه شده است. این سامانه از روش دریافت و پایش اطلاعات و درهم سازی داده‌ها با به‌كارگیری از توابع مخصوص و غیرقابل دسترس استفاده مینماید.

 (QR (Quick Response Codeیا كد پاسخ سریع چیست ؟

یك باركد دوبعدی است كه ظرفیت بالای رمز دار كردن اطلاعات و یا داده ها را داشته و با استفاده از ساختار ماتریسی (‌صفر و یك‌) به منظور رمزگشایی آسان محتویات با سرعت بالا طراحی شده است .
اطلاعات درQR به صورت نقطه‌های مربع كوچك مشكی براساس یك الگوی استاندارد ایجاد شده، كه میتواند شامل هر نوشته، عدد، نشانی وب، اطلاعات تماس و پیامك با فرمت کارت ویزیت، شماره تلفن، قیمت و مشخصات یک کالا به صورت هم‌زمان، یا هر نوع داده‌ دیگری باشد.
این باركد به همراه شماره ۱۶ رقمی رمزنگاری شده مندرج بر روی برچسب، توسط پوششی خاص مخفی و به راحتی قابل كپیبرداری نبوده و دارای الگوریتم و رمزنگاری است. به همین جهت با مخفی بودن كد مذكور و وجود درهم‌سازی داده‌ای، جمع‌آوری اطلاعات روی برچسب‌ها و یا الصاق بر روی اقلام تقلبی و سواستفاده و جعل آن توسط افراد سود‌جو وجود ندارد.

نحوه استفاده از سامانه پیامكی اصل بخرید

ابتدا نرم افزار باركد خوان را متناسب با سیستم عامل تلفن همراه خود نصب کرده.

 باركد مخفی لیبل قطعه خریداری شده را كه مطابق شكل زیر بر روی بسته بندی الصاق گردیده است بتراشید

 سپس مراحل ذیل را مطابق توضیحات ارائه شده انجام دهید:

 

كد مربوطه را با نرم افزار باركد خوان ( كه از قبل بر روی تلفن همراه خود نصب نموده اید ) اسكن نمایید

درصورت عدم وجود دوربین در تلفن همراه و یا عدم عملكرد نرم افزار باركد خوان ، كد ۱۶ رقمی باركد را به صورت دستی وارد نمایید .

كد مربوطه را به شماره ۳۰۰۰۳۱ پیامك نمایید .

پس از لحظاتی اطلاعات قطعه استعلام شده برای شما ارسال میگردد .

 

موارد ذکر شده در مورد هولوگرام که پیشتر گفته شد درمورد این محصول نیز صادق است.

رنو

هولوگرام اورجینال نشان دهنده اصالت کالا است در زیر یک نمونه هولوگرام غیر اصل ذکر شده است.

 

 

 

کد امنیتی : *  
نمایش همه
علاقه مندی ها ()